KVK Teknik Servis (KVK TS) ; 14 servis noktası, 500'e yakın tecrübeli personeli, yılda bir milyona yakın cihaz onarım hacmi ile Türkiye'de GSM akıllı cep telefon, tablet, modem gibi teknoloji ürünleri servis onarım pazarının öncülerindendir. KVK Teknik Servis GSM sektörünün önde gelen markalarının cihazlarına teknik servis hizmeti vermektedir.

Yüksek kaliteli hizmeti ve müşteri memnuniyetini birinci önceliği haline getirmiş olan KVK TS, bu anlamda gerekli tüm yatırım ve bilgi birikimine sahiptir. Tüm üreticilerin prosedürlerine uygun hizmet sağlayan esnek ve gelişmiş kalite yönetim sistemi ile mobil cihazlar tamir servis işinin tüm gerekliliklerini fazlası ile yerine getirmiştir.

KVK Teknik Servis'in en önemli kaynağı çalışanlarıdır. En yeni teknolojileri ve müşteri hizmetleri gerekliliklerini yakınen takip etmekte olan şirketimiz pratik ve yaratıcı çözümler üretmektedir.

Vizyonumuz: “Her geçen yıl bir önceki yıldan daha çok, bağlılığı yüksek yeni müşteriler yaratmak, daima daha iyiyi ve ilkleri sunarak...”

Tüm taahhütlerini gerçekleştirmek adına KVK TS; Kalite Yönetim Sistemi ISO 9001, Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi ISO 10002, Çevre Yönetim Sistemi ISO 14001 ve İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği ISO 18001 sertifikalarını American Global Standards’tan edinmiştir.

2003 yılından bu yana müşterilerimizi, cihazlarının onarım durumları ile ilgili SMS, E-Posta, WhatsApp hattımız, canlı web chat destek hattımız ve web sitemiz yolu ile bilgilendirmekteyiz. Dilerseniz siz de, web sitemizden veya sesli yanıt sistemimizden öğrenebilirsiniz.